Hot Ones The Last Dab Apollo gali siekti iki 3 000 000 SCOVILLE

Populiari

Prekės kodas: Hot Ones The Last Dab Apollo gali siekti iki 3 000 000 SCOVILLE

Turimas kiekis: Išparduota

Ar žinai kas yra Apollo čili pipras?
„Apollo Pepper“ kruopščiai išvedė ir puoselėjo čili veislių augintojas Smokin'as Ed Currie iš „Puckerbutt Pepper Co“ iš garsių jo „Carolina Reaper“ ir „Pepper X“ veislių (neoficialiai karščiausias pipiras pasaulyje).
Aštrumo požiūriu tai akivaizdžiai bus monstras, tačiau šiuo metu nežinoma, ar jis oficialiai taps karščiausias. Galbūt... Jis turėtų pasiekti 3 milijonus „Scoville“ karščio vienetų.
„Apollo“ skonis atsiranda dėl „Carolina Reaper“ saldumo, nuspalvinto „Pepper X“ žemiškumu - tai kulinarijos galiūnas. „Apollo Pepper“ aštrumas padaro įspūdį ir jausmas toks, lyg lėtai liepsnotų galva.
Pajunti kaip liežuvis smilksta, degančios ašaros liejasi iš akių. Tada, praėjus penkioms minutėms, "pasivažinėjimas" baigėsi, Jūsų pulsas normalizuojasi, panika atslūgsta.
Tai aštriausiais kada nors pagamintas The Last Dab aštrus padažas ir vienintelis pasaulyje su Apollo pipiru.
148ml
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

„Apollo“ atneša šį paveldą į naujas kapsaicino aukštumas, koncentruotas smūgis nei bet kuris iš jo pirmtakų. „Apollo“ skonis atsiranda dėl „Carolina Reaper“ saldumo, nuspalvinto „Pepper X“ žemiškumu - tai kulinarijos galiūnas. „Apollo Pepper“ šilumos profilis panašus į tai, kad galva lėtai liepsnoja. Pajunti kaip liežuvis smilksta, degančios ašaros liejasi iš akių. Tada, praėjus penkioms minutėms, pasivažinėjimas baigėsi, jūsų pulsas normalizuojasi, panika atslūgsta.

„The Last Dab: Apollo“ yra vienintelis padažas pasaulyje, gaminamas iš „Apollo Pepper“. Šis padažas gaminamas tik iš „Apollo Pepper“ ir labai nedaug acto. Šiame padaže pipirai būna trijų formų: šviežios paprikos, džiovintų pipirų ir distiliuoto pipirų aliejaus (pagaminto naudojant CO2 ekstrakciją, panašiai kaip gaminant aukščiausios kokybės eterinius aliejus).

Sudėtis: „Apollo“ pipirai, distiliuotas actas, „Apollo“ pipirų milteliai, „Apollo pipirų“ distiliatas

 
Padažas turi gerą skonį, tai burnoj pajausit ne tik 'degimą' bet ir malonų poskonį.
Vos tik paragavus padažas turi skanų poskonį. Vertas dėmesio. Labai patiko!
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
4 įvertinimai
Tai aštriausias padažas pasaulyje!!! 30ml „Chilli Pepper Company“ ir „Ho..
€3000
24
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
2 įvertinimai
Ar žinai kas yra Apollo čili pipras? „Apollo Pepper“ kruopščiai išvedė ir..
€4500
Rašyk
Skambink