Į padažą žiūriu rimtai

Į padažą žiūriu rimtai
Publikuota 2019-11-05 Skaitė 844

Aštrūs padažai gali sumažinti skausmą. Aštrūs padažai gali palengvinti patempimus. Jo sudėtyje yra kapsicino, kuris turi priešuždegiminių savybių, kurios padeda pagreitint gijimą ir nuramina skaudančius raumenis.Pilna straipsnių šia tem.a

Aštrus padažas gali padėti sumažinti stresą ir depresiją. Aštrūs padažai kaip ir aštrus maistas, gali padėti seratonino ir kitiem "gero jausmo" hormonams. Kai įsidedi į burną kažko labai aštraus, kūnas pradeda išskirti natūralius endorfinus, kad užblokuotų deginantį skausmą, dėl ko atsiranda gerumo pojūtis. 

Aštrus padažas gali padėti sumažinti riziką susirgti vėžiu.  Atakuodamas ląstelių mitochondrijas, aštriame padaže esantis kapsicinas gali priversti žalingas vėžio ląsteles naikinti pačias save, nepakenkdamas sveikosioms ląstelėms. Karšti padažai gali sumažinti vėžio vystymosi ir vėžinių ląstelių augimo riziką, teigia tyrėjai.

Aštrūs padažai padeda atsikratyti svorio. Aštrūs padažai gali prisidėti prie svorio metimo keliais būdais. Kapsicinas gali laikinai pagerinti jųsų medžiagų apykaitą ir padėti deginti kalorijas efektyviau. 

Aštrūs padažai pilni esminių mineralų ir vitaminų. Aštriuose pipiruose yra didelės būtinų mineralų, antioksidantų ir vitaminų, įskaitant ir vitaminą C ir A, dozės. Aštriame padaže esantys antioksidantai pasižymi anti-senėjimo savybėmis ir gali padėti sumažinti kraujospūdį bei sumažinti uždegimą. 

Aštrūs padažai padeda su slogavimu. Jeigu nosytė jaučiasi užsikimšus, aštrus padažiukas jai padės. Daugybė receptų namų gamybos vaistams nuo peršalimo ar gripo yra naudojami aštrūs pipirai, aštrūs padažai. 

 

Šaltiniai:
https://www.wideopeneats.com/new-chili-pepper-crowned-worlds-hottest/
https://time.com/4133939/hot-sauce-chili-peppers/

 

 

Susijusios prekės
text_reviews
Padažas patiks tiems, kas mėgsta labai aštriai. 1,5 - 2 million Scoville. 148ml ..
€1350
11
text_reviews
Tirštas ir mėsingas, turintis puikų „Reaper“ skonį, nes padaže yra 61% šio..
€1500
14
Rašyk
Skambink